Rodzicami naszego pierwszego miotu zostali:

kastorxduma

 

ur. 07.12.2014

5 piesków i 7 suczek

 

Psy:

 

1. AMPER – w hodowli

pomarańczowy

 

2. ASTOR – Kielce

czerwony

 

3. ARON Klimontów

brązowy

4. ABI – Warszawa

czarny

 

5. ARYS – Klimontów

niebieski

 

Suki:

 

 1.AVI – Kampinos

zielona1

 

2.AMI – Lublin

fioletowa

 

3. AMBER – Ukraina

błękitna

 

4. ANDREOVIA – Jędrzejów

żółta

 

5. AGA – Klimontów

różowa

 

6. ASTRA – Opole

łososiowa

 

7. APOCALYPSA – Kampinos

szara

 

 

Kastor vom Jagdhundegestirn
(Ron vom Hellwegufer x Unke Rothenuffeln)

Kastor to pies, którego nie trzeba przedstawiać. Pochodzi on z Ukraińskiej hodowli vom Jagdhundegestirn. W rodowodzie Kastora znajdziemy wyłącznie najlepsze osobniki z niemieckich linii pracujących – psy sprawdzone w ramach niemieckiego systemu oceny pracy wyżłów niemieckich krótkowłosych, ale także psy wybitnie wypadające podczas oceny eksterieru w ramach działalności Międzynarodowej Federacji Kynologicznej.
Kastor to pies który poza praktycznym polowaniem udowodnił swoje walory użytkowe podczas niezliczonej ilości testów pracy w Niemczech, w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czy Ukrainie. Jest to jeden z nielicznych psów w Europie mogący pochwalić się tak szerokim spektrum oceny walorów pracy od konkursów sprawdzających typowe dla wyżła cechy, po umiejętność pracy typowe dla pracy dzikarzy, czy tropowców.

Kastor jest ponadto Championem Ukrainy i ma rozpoczęte championaty Polski i Niemiec.

 

Duma z Hubertowych Łowisk

(Hugo ze Stipek x Ajtra z Hubertowych Łowisk)

Duma to młoda, acz już doświadczona suka, nie mająca sobie równych w pracy w suchym polu. Rewelacyjna podczas pracy w wodzie. Jest suką o doskonałym i pewnym aporcie, bardzo łatwą w szkoleniu i prowadzeniu. Jest niezastąpiona podczas polowań na pióro. Duma Bez większych problemów ukończyła z dyplomami konkursy dla młodych psów oraz polskie konkursy wielostronne, a także swoją klasę do pracy pokazała na konkursach typu field trials.

Duma jest suką hodowlaną, o rewelacyjnym eksterierze co łatwo udowodniła podczas wystaw psów rasowych, bez większego problemu rozpoczynając Championat Polski i Championat Polski Młodzieży.

Kastor i Duma to psy zrównoważone, łatwe w szkoleniu i prowadzeniu. Karne, posłuszne i nie sprawiające problemów w życiu codziennym, jak i podczas polowań.

 

 

 

 Rodowód szczeniąt:

 rod str  

 

 

2024
Top