W dniu 14.04.2017  przyszło na świat 11 szczeniąt Wyżła Niemieckiego Krótkowłosego (6 suczek, 5 piesków) .

1 (4)1 (2)1 (3)

Rodzicami miotu zostali:

Ch.PL. Ch.UA FIGARO Czarny Dwór ze Skolnitego (GORAN DI DUAL STATUS & JAGA II z Czarnego Dworu)

Figaro to pies z wieloma osiągnięciami użytkowymi takimi jak Dyplom 1 stopnia z Jesiennych Konkursów Pracy Wyżłów oragnizowanych w Karvinie w Republice Czeskiej czy wielokrotnie laureat Dyplomami Konkursy Pracy Wyżłów Wielostronnych w Polsce w Nałęczowie czy miejscowości Wydrze. Figaro także udowodnił swoją niezawodność w pracy podczas Field Trialsów uzyskując wielokrotnie Dypolm 1 stopnia z wysokimi lokatami. Figaro jest ponadto CHAMPIONEM POLSKI oraz CHAMPIONEM UKRAINY. Figaro jest przebadany pod kątem dysplazji z wynikiem HD-A – wolny od dysplazji stawów biodrowych.

 

Ch.PL DUMA z Hubertowych Łowisk (HUGO ze Stipek & AJTRA z Hubertowych Łowisk)

Duma to już doświadczona suka, nie mająca sobie równych w pracy w suchym polu. Rewelacyjna podczas pracy w wodzie o doskonałym i pewnym aporcie. Bardzo łatwa w szkoleniu i prowadzeniu. Niezastąpiona podczas polowań na pióro. Duma bez większych problemów ukończyła z dyplomami, konkursy dla młodych psów, polskie konkursy wielostronne oraz słowackie konkursy wodne. Jest suką o rewelacyjnym eksterierze co łatwo udowodniła podczas wystaw psów rasowych, bez większego problemu uzyskując Championat Polski.

 

Zarówno pies jak i suka są psami pracującymi w rękach członków Polskiego Związku Łowieckiego. Psy o zrównoważonej psychice, bardzo karne i grzeczne z którymi praca przysparza nam wiele radości. Zapraszamy do rezerwacji !

Rodowód szczeniąt:

rodowód

 

 

 

2024
Top